פרוטוטייפ ישראל – הרשת המובילה בישראל בתחום האופניים והקורקינטים החשמליים

כיום (שנת 2022), כולנו מקבלים כמובן מאליו את הימצאותם של אופניים חשמליים בישראל ככלי תחבורה לגיטימי ואמין. אבל לפני עשור הדברים נראו אחרת. חברת פרוטוטייפ ישראל הייתה מהראשונות שהבינו את הבשלת הטכנולוגיה בעולם ואת היתרונות של כלים חשמליים דו גלגליים. מאז הוקמה, בשנת 2013, הפכה החברה לשם דבר ולאחת המובילות בתחום האופניים והקורקינטים החשמליים. בשורות הבאות תוכלו להבין מה הפך את הרשת הזאת למובילה בתחומה ולאהודה בקרב קהל לקוחות רחב.

הרשת שמתרחבת ומגיעה עד אליך

פרוטוטייפ ישראל לא שוקטת על השמרים ומקפידה כל הזמן לחדש, לגוון ולהתרחב. הרשת, שהוקמה בעיר אשדוד, ממשיכה להתרחב וכוללת כיום שלושה סניפים. מלבד סניף הדגל באשדוד, הרשת השיקה עד כה סניפים גם בראשון לציון ובבאר שבע. בכל סניף ניתן למצוא למעשה חנות יבואן לכל דבר. יתרה מכך, כל חנות היא גם מעבדת תיקונים לכל דבר, שערוכה להציע שירות תפעול, תיקון ושדרוג ללקוחות. מהחלפת בטרייה ישנה ותיקוני פנצ’רים ועד איזונים, תיקוני מערכות בלמים וכל דבר אחר שהלקוח צריך. אבל זה לא הכל. פרוטוטייפ ישראל מציעה שירות נוסף, של מעבדת שירות ניידת – עד הבית.

חותכים מחירים, לרווחת הלקוחות

מראשית דרכה ועד היום מכוונת פרוטוטייפ ישראל להציע אופניים, קורקינטים חשמליים ופתרונות משלימים, במחירים הכי נמוכים. אופניים ממונעים וקורקינט חשמלי ברמות הגבוהות ביותר בעולם, אך במחירים של כ-30 אחוז פחות. איך עושים את זה? הדבר ניתן להשגה קודם כל משום שמדובר ברשת שמייבאת בעצמה את כל המוצרים. כיבואנים עם ניסיון עשיר, ללא גורמי ביניים ומתווכים, ניתן להוזיל את העלויות ללקוח, מבלי לוותר על מוצרים איכותיים ובטוחים, עם תו תקן איכותי מהגורמים המובילים בעולם.

את מוצרי החברה ניתן להזמין בסניפים השונים אך גם באתר המגוון והעשיר. פרוטוטייפ ישראל לא רק מחויבת למחירים משתלמים, אלא גם למשלוחים מהירים בכל רחבי הארץ. בשביל להתרשם בעיניים, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר ולראות את המחירים ואת ההיצע בעצמכם. כחלק ממדיניות השקיפות, אפשר לראות מיד מהם המחירים הנוכחיים לכל מוצר, מאופניים חשמליים, טרקטורון חשמלי או קורקינט חשמלי ועד מוצרים וגדג’טים רלוונטיים, מראות, קסדות, רחפנים ועוד ועוד.

חנות אופניים חשמליים, פרוטוטייפ באר שבע
חנות אופניים חשמליים, פרוטוטייפ באר שבע

חוצה ישראל על אופניים חשמליים

בעלי פרוטוטייפ ישראל רואים באופניים חשמליים דרך חיים. כחובבי רכיבה ואופניים, חובבי אתגרים ובעלי חשיבה מחוץ לקופסה, יזמו בחברה אתגר ייחודי מסוגו. לא מכבר, בוצע האתגר, בדמות מסע אופניים חשמליים, מהר חרמון בצפון הארץ ועד אילת בדרום. מטרת המסע לא הייתה אך ורק שיווקית ופרסומית, אלא גם הצהרת כוונות. הצהרה שהחברה מאמינה לגמרי במוצרים שהיא משווקת. המסע שהוכתר בהצלחה וללא שום תקלה, מעיד על כך שהאופניים נמכרים בהנחה אמיתית, לא על חשבון האיכות. רק אופני איכות מעולים יכולים לגמוא את המרחק הזה, ללא שום צורך בתיקונים לאורך הדרך (מלבד החלפת סוללות, כדי לא להתעכב בדרך לצרכי טעינה).

על איכות המוצרים של פרוטוטייפ ישראל יכולים להעיד לא רק הלקוחות הרבים. מוצרי החברה המיובאים והמשווקים בארץ מצפון ועד דרום, מיוצרים על פי תקינה אירופאית מקובלת (תקן שמספרו 15194 EN). כמו כן, המוצרים שנמכרים באתר ובסניפים עוברים את הבדיקות המחמירות של מכון התקנים הישראלי. בשורה התחתונה – כל הלקוחות מקבלים מוצרי איכות, פתרונות בטוחים, לרכיבה טובה ובראש שקט.

מהפכת המימון מבית פרוטוטייפ ישראל

רוצים להתחדש עם אופניים חשמליים, קורקינטים חשמליים או מוצרים אחרים שמייבאת ומספקת בסניפים או עד הבית, חברת פרוטוטייפ ישראל? כחלק מהחדשנות בחברה, הוחלט להציע פתרונות מימון ותשלומים, כדי שכל אחד יוכל לקנות את הרצוי לו, מבלי להכביד על הכיס ובלי להצטרך לגייס הלוואות יקרות מהבנק או מחברות האשראי. כפי שעד עכשיו רק חברות הרכב יצאו עם פתרונות מימון לרוכשים, מעכשיו, גם יבואני ומשווקי האופניים החשמליים! פרוטוטייפ ישראל מאפשרת ללקוחותיה המעוניינים בכך, לשלם עבור האופניים או הקורקינטים בהוראת קבע בבנק. כלומר, לא צריך לתפוס מסגרת בכרטיס אשראי או לקחת הלוואה. אצלנו אפשר לקנות אופניים חשמליים בהוראת קבע – הדרך הכי נוחה  ומשתלמת ופשוטה.

יש לכם שאלה, בקשה, הצעה? רוצים לקנות אופניים, פתרונות בטיחות, קסדה או כל דבר אחר, שיגיע עד הבית? אנחנו כאן לרשותכם בסניפים, באתר ובמוקד הטלפוני 2415*

 

5 סיבות לעבור לרכב על קורקינט חשמלי

מעבדות התיקונים של פרוטוטייפ ישראל הן המקצועיות, המובילות והותיקות ביותר בישראל!

באים למודיעין

מצטרפים למועדון החברים של פרוטוטייפ ישראל ונהנים מהטבות ומבצעים מפנקים כל השנה!

והחודש - 40% הנחה לקניית אביזרים באתר!

הצטרפות למועדון לקוחות

מצטרפים למועדון החברים של פרוטוטייפ ישראל ונהנים מהטבות ומבצעים מפנקים כל השנה!

והחודש - 40% הנחה לקניית אביזרים באתר!

ברכישה מעל 200 ש"ח | אין כפל מבצעים