המוצר הכי טוב במחיר הכי זול – מהפכה בתחום מכירת האופניים החשמליים בישראל

המוצר הכי טוב במחיר הכי זול – פרוטוטייפ ישראל

נעים להכיר, פרוטוטייפ ישראל. כן, אנחנו החברה שמספרת לכם בפרסומים שלה שהאצלנו האופניים החשמליים הטובים ביותר נמכרים במחיר הנמוך ביותר ובפוסט הבא נסביר לכם למה זה ככה ואיך השיטה המדהימה שלנו פועלת לטובתכם הלקוחות.

כמו בכל שוק, יש רמות שונות של מוצרים ולכל מוצר מחיר שמשקף את היכולות שלו – אמינות, איכות ועוד תכונות של המוצר באות לידי ביטוי במחיר הבסיסי שלו. אז איפה הבעיה אתם שואלים? עד כאן, אין כזאת. הבעיה שבגללה תם הלקוחות משלמים הרבה יותר על כל מוצר נובעת ממבנה השוק בישראל. אופניים חשמליים נמכרים בדרך כלל בחנויות פיזיות. מכירת אופנים ממונעים דורשת העסקה של צוות מכירות, חנות שהשכירות שלה בד"כ גבוהה מאוד, עלויות פרסום ונתח מכבד של רווח שהולך לבעל העסק ונחשו מה? את כל העלויות הנוספות האלה אתם משלמים מהכיס שלכם. כן. שלכם.

מה שכתבנו כאן נכון לגבי כלמעט כל מוצר. לקוחות ישראלים רבים כבר עלו על השיטה והם רוכשים באינטרנט מוצרים שונים וחוסכים את העלויות הנוספות הללו. אבל, מה שנכון לגבי חולצה או שעון לא נכון לגבי אופניים חשמליים. מדובר במוצר מורכב, כבד ויקר שכל טעות ברכישה שלו תעלה לכם ביוקר, שלא לדבר על הניסיון לשלוח בחזרה לחו"ל אם אתם לא מרוצים.

אז איך בכל זאת הצלחנו להוזיל כל כך את מחירי האופניים הממונעים? הנה התשובה

אנחנו מייצרים את האופניים החשמליים שלנו בחו"ל אצל היצרנים הטובים ביותר ועל פי מפרט טכני שאנחנו הרכבנו. כך אנחנו יכולים להיות ערבים לאיכות המוצר ובכל פעם שיש חידוש או אפשרות להשתפר אנחנו מגוונים את סדרת המוצרים שלנו ומאפשרים לכם הלקוחות בחירה בדגם המתאים ביותר עבורכם. את האופניים אנחנו מעמידים למבחן במכון התקנים ורק לאחר שהם מקבלים את כל האישורים הנדרשים ניתן למכור אותם ללקוחות.

כאן הסיפור שלנו מקבל תפנית. אנחנו לא מוכרים את האופניים שלנו בחנויות שעלות התחזוקה שלהן מפלצתית, לא שוכרים שטחי מסחר ולא משלמים הון למוכרנים (שלא תמיד יודעים על מה הם מדברים אבל הי, מישהו צריך לעבוד בחנות, נכון?). יחד עם זאת אנחנו מבינים שאת המוצר שלנו אי אפשר לקנות בצורה עיוורת ושהלקוחות שלנו רוצים להרגיש, לעשות סיבוב ולראות במו עיניהם על מה הם עומדים לשלם סכום לא מבוטל של כסף.

במקום שאתם תבואו אלינו, אנחנו באים אליכם

כן, קראתם נכון. אתם מעוניינים במוצר שלנו? אנחנו מגיעים עד אליכם, בכל רחבי הארץ, לא משנה איפה אתם גרים. אנחנו עושים את זה מכמה סיבות: הראשונה היא הרצון שלנו לתת לכם שירות מעולה והשנייה – אנחנו כל כך מאמינים במוצר שלנו שאין לנו בעיה לקחת את הסיכון ולהגיע עד לבית הלקוח. אם הוא מעוניין, כשהוא יראה את המוצר שלנו – הוא יקנה.

ויש עוד סיבה והיא אולי החשובה ביותר – את המוצרים שלנו מביא אליכם הביתה טכנאי אופניים חשמליים. כן, יש דבר כזה, אבל לצערנו אין הרבה כאלה. רוב האנשים שמתעסקים במכירת אופניים חשמליים הם לא טכנאים ואין להם ידע מעמיק בתחום. הצוות שלנו מצומצם ואיכותי וכשטכנאי של פרוטוטייפ מגיע אליכם הוא יודע לתת מענה, להכוון את המוצר למידות שלכם, להדריך אתכם וכשמדובר בשירות התיקונים שלנו החלק הזה הופך להיות מאוד מאוד חשוב.

השיטה שלנו הופכת את המכירה לממוקדת יותר וכל העלויות הנוספות שלא מצטברות בדרך – זה למעשה הכסף שאתם חוסכים. אנחנו בחברת פרוטוטייפ ישראל מציעים לכם מגוון של מוצרים איכותיים ישירות מהיבואן – ללא עמלות תיווך וללא אותיות קטנות. הטכנאים המיומנים שלנו מגיעים עד אליכם למכור או לתקן את המוצר או לאסוף אותו לתיקון במעבדת היבואן. לרשותנו עומד מלאי גדול של חלפים ויש לנו קשר ישיר מול רוב היצרנים המובילים בתחום.

כך אנחנו מצליחים למכור לכם את המוצר הטוב ביותר במחיר הנמוך היותר.

מעוניינים לרכוש אופניים חשמליים? התקשרו למוקד הטלפוני ותאמו פגישה עם נציג מכירות 2415*

פרוטוטייפ ישראל – אנחנו מציעים מגוון מוצרים איכותיים, ישירות מהיבואן- ללא עמלות תיווך וללא אותיות קטנות. כלל השרות מתבצע על ידי טכנאים מיומנים במעבדת היבואן. לרשותנו מלאי חלפים גדול וקשר ישיר מול היצרנים המובילים בתחום. הבחירה בפרוטוטייפ ישראל משמעותה קניה בטוחה, חיסכון בזמן ובכסף.

הירשמו כאן כדי להשתתף בהגרלה!

שימו לב - לאחר מילוי הטופס ישלח אליכם מייל אישור שחובה למלא כדי להשתתף בהגרלה