בקר לאופניים חשמליים

המנגנון שמפעיל את האופניים החשמליים מורכב ממספר חלקים עיקריים: מנוע, מטען, בקר וסוללה. לכל חלק במערכת חשיבות רבה לתקינות וביצועי האופניים החשמליים הבקר הוא החלק אשר אחראי על מהירות המנוע ועל תפקוד המערכת החשמלית של האופניים.

מהו בקר?

בקר הוא מרכז המערכת אליו מתחברים כל הרכיבים החשמליים וממנו נשלחות פקודות אלקטרוניות לחלקים השונים. אופניים חשמליים לא יכולים לפעול בצורה תקינה ללא בקר תקין ומותאם לשאר החלקים. זהו רכיב חשמלי אלקטרוני שמקבל את האנרגיה לפעילותו מהסוללה של האופניים החשמליים והוא מווסת את הזרם שמגיע אל המנוע, בהתאם לרמת המהירות הרצויה.

 

תפקידיו העיקריים של הבקר

  • פיקוח על הזרם והמתח החשמלי
  • שליטה על מהירות המנוע והגבלת המהירות המקסימאלית
  • הפסקת פעולת המנוע בעת עצירה
  • הפעלת נורות חיווי שונות

מה חשוב לדעת על בקר לאופניים חשמליים?

הבקר מסווג לפי ההספק המקסימלי שלו היחידות ואט ולפי טווח המתח שהוא יכול לייצר אשר נמדדים בוולט ואמפר. ככל שההספק של הבקר גדל כך האופניים יגיעו למהירות גבוהה יותר אבל אי התאמה בין הבקר למנוע יגרום לבעיות ולאי תקינות של האופניים. תקלה בבקר עלולה לפגוע במערכות החשמליות השונות ולכן יש לתקן או להחליף אותו רק במעבדה מקצועית לתיקון אופניים חשמליים.

פרוטוטייפ ישראל – אנחנו מציעים מגוון מוצרים איכותיים, ישירות מהיבואן- ללא עמלות תיווך וללא אותיות קטנות. כלל השרות מתבצע על ידי טכנאים מיומנים במעבדת היבואן. לרשותנו מלאי חלפים גדול וקשר ישיר מול היצרנים המובילים בתחום. הבחירה בפרוטוטייפ ישראל משמעותה קניה בטוחה, חיסכון בזמן ובכסף.

הירשמו כאן כדי להשתתף בהגרלה!

שימו לב - לאחר מילוי הטופס ישלח אליכם מייל אישור שחובה למלא כדי להשתתף בהגרלה